Taniec dla Narzeczonych

Planujecie Wasz wielki Dzień, chcecie żeby wszystko było idealne ale na myśl o pierwszym tańcu pojawia się stres ? Pocieszę Was, mistrzowie świata wychodząc na parkiet też się stresują, to jest normalny objaw jeśli chce się wypaść dobrze. Naszym zadaniem jest sprawić aby Wasz pierwszy taniec był naprawdę Wasz, zatańczony z uśmiechem na twarzy i miłością w sercu. Jeśli marzycie o naturalnym, prostym lecz ciekawym Tańcu to zapraszamy. Najlepiej zacząć na kursie grupowym, gdzie przełamiecie pierwsze parkietowe lody i otrzymacie wiele przydatnych porad. Lekcje indywidualne mogą być uzupełnieniem kursu lub okazją do stworzenia indywidualnego, wyjątkowego układu według Waszego pomysłu. Jeśli do Ślubu jeszcze daleko to polecamy także kursy Tańca towarzyskiego & użytkowego gdzie proponujemy większy wybór tańców.

Cena lekcji indywidualnych jest uzależniona od ilości osób oraz ilości zaplanowanych spotkań. Podczas lekcji indywidualnej na sali znajduje się tylko jedna para oraz instruktor. Do państwa dyspozycji oddajemy salę taneczną z profesjonalnym nagłośnieniem, lustrami, wentylacją, klimatyzacją i najlepszym specjalistą od pierwszego tańca. Istnieje możliwość nagrania filmu z lekcji co będzie pomocne podczas treningu własnego. Lekcje w języku angielskim prowadzimy w regularnych cenach :)

Aktualny CENNIK ZAJĘĆ znajdziecie TUTAJ.

Aktualny GRAFIK ZAJĘĆ z możliwością zapisania się poprzez formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ